Planowanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze

Monitorowane planowanie: Przejrzystość i realizm

Nowy Safety Systems Designer — narzędzie do planowania systemów przeciwpożarowych obejmujące cały łańcuch

Projektowanie systemów sygnalizacji pożaru to poważne wyzwanie


Ta trudna branża wymaga wieloetapowej współpracy różnych stron na całej długości łańcucha wartości. Dlatego stworzyliśmy rozwiązanie, które doskonale dopasowuje się do Twoich potrzeb i pozwala błyskawicznie oszacować budżet planowanych inwestycji. Platforma firmy Bosch z wszystkimi swoimi funkcjami jest całkowicie bezkonkurencyjna. W przyszłości Safety Systems Designer wystarczy do zaplanowania całego systemu przeciwpożarowego i obliczenia jego kosztu.

Planowanie nowoczesnych systemów przeciwpożarowych


Najnowsze narzędzia planowania i obsługi firmy Bosch umożliwiają tworzenie precyzyjnych projektów zgodnie z przepisami EN-54 wraz z przypisaniem urządzeń peryferyjnych do różnych pętli. Oprogramowanie Safety Systems Designer analizuje rzeczywistą topologię i uwzględnia wszystkie szczegóły projektu. Jest to możliwe dzięki pełnej kontroli spójności oraz automatycznym i niestandardowym procesom tworzenia wyczerpującej dokumentacji dopasowanej do konkretnych potrzeb.

Pobierz Program

Pobierz program

Safety Systems Designer

Tutaj możesz pobrać najpopularniejsze aktualizacje oprogramowania do urządzeń firmy Bosch. Instalując te aktualizacje, użytkownik akceptuje warunki umowy licencyjnej na korzystanie z oprogramowania Bosch Security and Safety Systems.

Szybkie i łatwe planowanie systemów sygnalizacji pożaru Bosch

Potrzebujesz naszego wsparcia?